Seat Ibiza
1.0 MPI 5dr, Style
āA Seat Ibiza from 2019 with petrol-engine. Standard equippedā
Servicelampa lyser, Missljud framvagn ej lokaliserat, Styrled vƤnster yttre, glapp, Mindre hjullager ljud hƶger sida. Resultatet pĆ„ besiktningen: 2 UnderkƤnd med fƶrelƤggande att ombesiktning krƤvs 2024-10-24 Brister: 2 STYRLED (2.1.3) VĆNSTER YTTRE GLAPP
Stenskott vindruta i synfƤlt, Lackskada hƶger bakdƶrr, FƄtal lackskador och stenskott, CentrumkƄpa till extradƤck saknas
FƄtal mƤrken, repor och flƤckar bagageutrymme , InvƤndigt nƄgra repor, flƤckar och mƤrken, KlƤdsel smutsig fram och bak
9 mm
9 mm
9 mm
9 mm
4 mm
5 mm
4 mm
5 mm
Equipment packages: Style
ElinfƤllbara speglar
Speglar som fƤlls in automatiskt nƤr bilen lƄses eller manuellt via knapp
FarthƄllare
MotorvƤrmare
Automatisk pƄ och avstƤngning av motor vid exempelvis trafikljus
StolsvƤrme fram
Olika nivƄer av vƤrme i stolarna fram som stƤlls in via en knapp
Mƶjlighet att koppla till och frƄn airbagen pƄ passagerarsidan
AUX-ingƄng
Elektronisk fƶnsterhiss fram
Elektroniskt stƤllbara sidospeglar
FjƤrrlƄs
Mƶjliggƶr att du pƄ distans kan lƄsa och lƄsa upp bilen
KlimatanlƤggning
Automatiska vindrutetorkare, sensorer som reagerar pƄ vatten
USB-ingƄng
7217978