Seat Altea
XL 1.6 MultiFuel E85, Dragkrok
Bromsskivor bak rostskadade
Varnar för lampfel, Halvljus höger ur funktion, Backljus ur funktion, Strålkastarglas matta, Vindrutespolare, nedsatt funktion
Ytrost, tak, Reg-skylt bak skadad, Flertal lackskador, stenskott, dörruppslag, bucklor och repor, Fåtal rostangrepp
Invändigt flertal repor, fläckar och märken, Inredningsdetalj skadade, repiga och trasiga
6 mm
6 mm
6 mm
6 mm
8 mm
8 mm
8 mm
8 mm
Equipment packages: Dragkrok
7220840