Renault Master
2.3 dCi Volymskåp FWD, Reparationsobjekt
“A Renault Master from 2011 with diesel-engine. Standard equipped”
Lock till vätskebehållare saknas. Oljeläckage, mindre, ej lokaliserat. Plast detalj i motorrum skadad
Bromsbelägg fram, slitna, , Bromsskivor bak rostskadade, bör bytas
Nycklar till bilen saknas, Spricka vindruta utanför synfält.funktioner, system, mm har ej kunnat testas, Måste hämtas på transport, Sekundärlås motorhuv saknas, Flertalet olika däck och hjul ligger i lastutrymmet(mönsterdjup, dimensioner mm ej kontrollerat), Bakgavellyft defekt och fastspänd.Lås till sidodörr till lastutrymme defekt, går ej att låsa
Skada stötfångare fram, bristfällig fastsättning stötfångare fram, Karosskada motorhuv, Linjepassning motorhuv, Ytrost tak, Karosskada tak, Karosskada vänster sidoblinkers, Lackskada vänster sidospegel, Missljud/kärvar vid öppning/stängning vänster framdörr, Lackskada vänster insteg fram, Karosskada vänster bakskärm, Buckla stötfångare bak, Karosskada höger bakskärm, Buckla höger framdörr, Skada höger sidoblinkers, Fönsterlist höger fram saknas, Glasruta höger saknas/skadad, buckla höger framskärm, Flertal bucklor/dörruppslag, Flertal lackskador, Kaross, några spruckna/skadade plastdetaljerTankluckan saknas, Infästning bakljus skadade.Plastdetaljer runt vindruta saknas
Invändigt flertal repor, fläckar och märken, Sliten inredning, Inredningsdetalj skadad, Ratten är sliten, Klädsel smutsig fram, Klädsel smutsig fram, Klädsel sliten fram vänster
5 mm
5 mm
5 mm
5 mm
Equipment packages: Reparationsobjekt
7203223