Renault Master
2.3 dCi Volymskåp FAP 2WD, Reparationsobjekt
“A Renault Master from 2017 with diesel-engine. Equipped with for instance rear camera.”
Batteri slut, Bilen varnar för lågt oljetryck, ej provkörd och flertalet funktioner ej testade
Varnar för slitna bromsbelägg, Bromsskivor fram rostskadade, bör bytas, Bromsskivor bak rostskadade, bör bytas
Radiokod saknas, Servicelampa lyser, Ac fungerar men kyler dåligt, Backkamera ur funktion, Tankmätare osäker funktion
Flertal bucklor/dörruppslag, Kaross, några spruckna/skadade plastdetaljer, Spår efter tidigare dekor, Flertal lackskador, Torrsprickor i 4 däck, Däckpar fram, snedslitna
Invändigt några repor, fläckar och märken
1 mm
8 mm
1 mm
1 mm
17" Metal rim
Equipment packages: Reparationsobjekt
7218123