Renault Master
2.3 dCi Volymskåp FAP 2WD
“A Renault Master from 2017 with diesel-engine. Equipped with for instance rear camera.”
Varnar för slitna bromsbelägg
Halvljus vänster ur funktion, Spricka vindruta i synfält
Stenskott vindruta utanför synfält, Fåtal stenskott, lackskador och repor, Stötfångare fram, Plastdetalj saknas, Vänster skåpbilar, karosskada, Sprickor i plastdetalj på taket, Däckpar bak, snedslitna, 1 st däck skadat
Invändigt några repor, fläckar och märken
3 mm
4 mm
3 mm
4 mm
Kurvljus
Maximerar ljusstyrkan i kurvor och korsningar
7218128