Renault Kangoo
Express 1.5 dCi Skåp
“A Renault Kangoo from 2019 with diesel-engine. Richly equipped with, among other things, GPS, rear camera, towbar and workshop fittings.”
Mindre oljeläckage, Fungerar utmärkt maskinellt
Broms höger fram, anliggande, Broms vänster fram, anliggande, Bromsskivor fram är slitna, behöver bytas
Nybesiktigad, Endast en nyckel
Flertal stenskott, dörruppslag och repor, Bilen är matt i lacken, Spår efter tidigare dekor, Fåtal lackskador, Fåtal rostangrepp, Bytt båda lampor skyltbelysning, dock ena kontakten sönderärgad, Fälgar på bilen kantstötta
Invändigt flertal repor, fläckar och märken, Några lösa/skadade inredningsdetaljer
4 mm
4 mm
4 mm
4 mm
3 mm
5 mm
3 mm
5 mm
7220658