Renault Kangoo
1.5 dCi Maxi Passenger
āA Renault Kangoo from 2017 with diesel-engine. Equipped with among other rear camera and towbar.ā
Backkamera ur funktion Finns info om kamrem: Ja Kamrem utfƶrd vid (mil):: 6725 (Se bild) Datum Kamremsbyte: 2023-10-03
Repa stƶtfƄngare fram, Lackskada framdƶrr vƤnster, Lackskada vƤnster insteg fram, Lackskada vƤnster insteg bak, Lackskada stƶtfƄngare bak, Lackskada insteg hƶger bak, SpƄr efter tidigare dekor, Flertal lackskador, lackskada baklucka, Spricka i bakljus vƤnster sida, Bakljus hƶger, repa, Olika fabrikat pƄ extradƤck
InvƤndigt flertal repor, flƤckar och mƤrken
9 mm
9 mm
9 mm
9 mm
5 mm
7 mm
5 mm
9 mm
AlkolƄs
Kamera som underlƤttar vid backning
Elektronisk fƶnsterhiss fram
Elektroniskt stƤllbara sidospeglar
FjƤrrlƄs
Mƶjliggƶr att du pƄ distans kan lƄsa och lƄsa upp bilen
KlimatanlƤggning
MotorvƤrmare
Automatiska vindrutetorkare, sensorer som reagerar pƄ vatten
StolsvƤrme fram
Olika nivƄer av vƤrme i stolarna fram som stƤlls in via en knapp
Mƶjlighet att koppla till och frƄn airbagen pƄ passagerarsidan
Luftkonditionering utan mƶjlighet till automatisk temperaturinstƤllning
7220984