Renault Clio
V 1.5 dCi 5dr, Zen
Bucklor insida vänster framdörr, Några stenskott, dörruppslag och repor
Invändigt några repor, fläckar och märken
4 mm
4 mm
4 mm
4 mm
Equipment packages: Zen
ASSISTANSSYSTEM_DESCRIPTION
Färddator
FARDDATOR_DESCRIPTION
7218584