Peugeot Expert
e-Expert Skåp 75 kWh, L2 Dragkrok
Repa stötfångare fram, Lackskada vänster framskärm, Karosskada vänster bakdörr, Lackskada stötfångare bak, Mindre buckla höger bakskärm, Repa höger bakskärm, flertal stenskott baklucka, lackskada baklucka, Bilen är delvis omlackerad, med bitvis dåligt utfört arbete
Invändigt fåtal repor, fläckar och märken, Några fläckar, bucklor och skav i lastutrymme
6 mm
6 mm
6 mm
6 mm
Eco-Friendly car
A greener choice.
All Eco-Friendly cars meet at least one of the following requirements:
The car is an Eco-Friendly car
Equipment packages: L2 Dragkrok
Verkstads inr.
7218085