Peugeot 208
1.2 PureTech 5dr, Active
“A Peugeot 208 from 2020 with petrol-engine. Standard equipped The car does not need to be inspected until August next year.”
Servicelampa lyser, Missljud höger hjullager fram
Några bucklor, lackskador, stenskott och repor, Skrapade fälgar till extradäck, Fälgar på bilen kantstötta
Lukt av hund och häst i bilen, Klädsel smutsig, Nackstöd skada/saknas bak, Insynsskydd medföljer ej
5 mm
5 mm
5 mm
5 mm
7 mm
8 mm
7 mm
8 mm
Equipment packages: Active
7213476