Mercedes Vito
116 CDI 4MATIC W640
“A Mercedes Vito from 2019 with automatic and diesel-engine. Equipped with for instance fuel heater and four-wheel drive.”
Spricka vindruta utanför synfält. Extraljus, sprickor
Missljud/kärvar vid öppning/stängning vänster framdörr. Flertal stenskott och repor och lackskador. Fåtal bucklor/dörruppslag. Spår efter tidigare dekor. Däckpar fram, snedslitna
Lastutrymme flertal skav, fläckar och bucklor
5 mm
6 mm
5 mm
6 mm
17" Metal rim
Rattväxel/paddlar
Knappar, placerade på ratten, för manuell växling vid automatlåda
7223572