Mercedes Sprinter
316 CDI Pickup/Chassi
Mediaskärm pixelfel, Dammskydd till stötdämpare skadade bak, Strålkastare höger, repa på glas/plast
Karosskada vänster sidospegel, Karosskada vänster tröskel, Ytrost vänster tröskel, Skada på stötfångaren bak, Skada stötfångare fram, Kaross, några spruckna/skadade plastdetaljer, Flertal stenskott, dörruppslag, bucklor och repor, Flertal lackskador, Fotsteg skåp, skadat
Invändigt några repor, fläckar och märken, Inredningsdetalj är trasig, Klädsel smutsig, Klädsel skadad vänster, Glapp i förarstol
7 mm
5 mm
7 mm
5 mm
3 mm
7 mm
3 mm
7 mm
Bakgavellyft (Fota typskylt)
7217825