Mercedes CLA
CLA 220 CDI, Urban, Exclusive
“Mercedes CLA with a strong diesel-engine with 170hp. Equipped with for instance rear camera and towbar. The car does not need to be inspected until July next year.”
Stenskott vindruta i synfält, Stenskott vindruta utanför synfält, Små sprickor i blinkersglas på vänster sida, Flertal lackskador, stenskott och repor, Fåtal rostangrepp och bucklor, Gummilist höger framdörr, bristfällig fastsättning, missljud under färd, Lackskada på fälg till extradäck, Fälgar på bilen kantstötta, Lackskada på fälg
Invändigt några repor, fläckar och märken
3 mm
3 mm
3 mm
3 mm
19" Aluminium rim
3 mm
4 mm
4 mm
4 mm
Equipment packages: Urban, Exclusive
Infällbar dragkrok
Bi Xenon-ljus
Exklusivpaket
Night Package
Belysta instegslister
Urban Line
Åkkomfortpaket
Ljus och siktpaket
7217860