Mercedes C-Klass
C 180 Kompressor W204, Avantgarde
āA Mercedes C-Klass from 2009 with automatic and petrol-engine. Standard equippedā
Missljud framvagn ej lokaliserat, Positionsljus hƶger bak ur funktion
Flertal lackskador, bucklor, stenskott och repor, Stenskott vindruta utanfƶr synfƤlt, FƤlgar pƄ bilen kantstƶtta, Hjulbult saknas
InvƤndigt flertal repor, flƤckar och mƤrken, Sliten inredning.Insynsskydd medfƶljer ej
5 mm
5 mm
5 mm
5 mm
8 mm
8 mm
8 mm
8 mm
Equipment packages: Avantgarde
ANTISPINN_DESCRIPTION
ELHISS_BAK_DESCRIPTION
ELHISS_FRAM_DESCRIPTION
ELSPEGLAR_DESCRIPTION
FarthƄllare
FjƤrrlƄs
FJARRLAS_DESCRIPTION
Isofix bak
ISOFIX_BAK_DESCRIPTION
KlimatanlƤggning
MotorvƤrmare
RADIO_DESCRIPTION
REGNSENSOR_DESCRIPTION
StolsvƤrme fram
STOLSVARME_FRAM_DESCRIPTION
AC_DESCRIPTION
7217365