KIA Picanto
1.2 5dr
“A KIA Picanto from 2019 with automatic and petrol-engine. Standard equipped”
Både oljan och glykolen var under lägsta nivå innan påfyllning, Dåligt batteri, bör bytas
Rost på bromsskivor bak som inte påverkar bromsverkan, Skrapljud från bromsarna vid körning
Missljud framvagn, Ratten står lite snett, Rattvärme, ur funktion, Krängningshämmare fram höger och vänster glapp, Drivknutsdamask skadad höger fram, Dimljusen fram ur funktion, Skyltbelysning, ur funktion, Baklykta vänster, flertal diodrar släckta, Positionsljusen fram ur funktion, Säkerhetsbälte förarplats skadat, Strålkastarglasen slitna, Höger fram sitter det ett reservdäck med ett mönsterdjup på 1 mm, Den fjärde fälgen medföljer ej, Endast en nyckel medföljer, Vänster bakljus delvis ur funktion
Innerskärm vänster fram skadad, Innerskärm höger fram skadad, Buckla vänster framdörr, Skada på stötfångaren bak, Buckla höger tröskel, buckla höger framskärm, Vänster bakljus, småsprickor, Baklykta vänster, flertal diodrar släckta, Plastkåpa under motor skadad, Plastkåpa under bil saknas, Flertal stenskott, dörruppslag, bucklor och repor, Spår efter tidigare dekor, Flertal lackskador, Fåtal rostangrepp, Bilen är matt i lacken, Kaross, några spruckna/skadade plastdetaljer, Dämparen till vänster framdörr saknas och bakdörren åker igen för lätt, Reservdäck monterat, 2 däck har för litet mönsterdjup på bilen
Mycket trasig och sliten inredning, Del av inredning saknas, Klädsel sliten fram vänster, Stort hål i sätet på förarstolen, Trasiga inredningsdetaljer, Dålig lukt i bilen, Invändigt flertal repor, fläckar och märken, Bagageutrymme, klädsel ytligt slitage, Insynsskydd trasigt, Ena snöret till upphängningen av insynsskyddet saknas och det andra är trasigt så skyddet går ej att hänga upp, Golvmattorna hör inte till bilen, Hål i golvet på förarsidan som är uppfyllt med grus.Reservhjul saknas, Luckan till reservhjulet i bagagen saknas
1 mm
5 mm
2 mm
5 mm
14" Aluminium rim
SMARTPHONE_INTEGRATION_DESCRIPTION
7214609