KIA Cee'd
Cee'd 1.6 CRDi SW
“A KIA Cee'd from 2014 with diesel-engine. Equipped with among other towbar. Newly inspected and do not need to be inspected until November next year.”
Bromsbelägg bak, slitna
AC ur funktion, Bilen drar snett
Stenskott vindruta i synfält, Stenskott vindruta utanför synfält, Vindruta sliten, Flertal stenskott, Fåtal lackskador, bucklor och repor, Stötfångare fram och bak, dålig linjepassning
Invändigt några repor, fläckar och märken
2 mm
2 mm
2 mm
2 mm
6 mm
7 mm
7 mm
6 mm
7220062