Hyundai i20
1.2
“A Hyundai i20 from 2012 with petrol-engine. Standard equipped”
Bromsskivor bak rostskadade
Fjärrlås, knappar trasiga, Missljud från AC, AC ur funktion, Ratt står snett, En nyckel trasig knappar saknas
Stenskott vindruta i synfält, Ytrost tak, Fåtal rostangrepp, Några stenskott, dörruppslag och repor, Fåtal lackskador
Invändigt några repor, fläckar och märken
5 mm
5 mm
5 mm
5 mm
6 mm
5 mm
6 mm
5 mm
7220360