Hyundai i10
1.1, e-Sense
AC ur funktion, Fäste till takantenn skadat
Vindruta sliten, Stenskott vindruta utanför synfält, Bilen är folierad, Fåtal rostangrepp, Några stenskott, dörruppslag och repor, Några lackskador, Höger bakdörr dåligt omlackerad, vågig i plåten, Vänster backspegel bristfällig fastsättning
Invändigt några repor, fläckar och märken.Insynsskydd medföljer
7 mm
7 mm
7 mm
7 mm
7 mm
7 mm
7 mm
7 mm
Equipment packages: e-Sense
7217394