Chassi 310 2.2 TDCi FWD, Reparationsobjekt
“A Ford Transit from 2015 with diesel-engine. Equipped with for instance towbar.”
Ojämn tomgång. Motor, orkeslös. Högt knackande missljud från motorn när man kör iväg på lägre växlar. Intercooler sitter snett, troligen i samband med krock
Varnar för slitna bromsbelägg. Bromsverkan, otillräcklig. Vibrerar vid inbromsning. Parkeringsbroms ur funktion, Bromsskivor bak rostskadade, bör bytas, Bromsskivor fram rostskadade, bör bytas
Drivknutsdamask skadad HF, Strålkastare vänster spricka
Skada stötfångare fram. Karosskada vänster sidospegel, Karosskada höger sidospegel, Spår efter tidigare dekor, Flertal bucklor/dörruppslag, Kaross, några spruckna/skadade plastdetaljer, Plastkåpa under bil skadad. Bakläm går ej att fälla ner, handtag skadade. Tanklucka skadad
Invändigt flertal repor, fläckar och märken. Trasiga inredningsdetaljer. Spår av tidigare utrustning
6 mm
7 mm
6 mm
7 mm
5 mm
7 mm
5 mm
7 mm
Equipment packages: Reparationsobjekt
7223786