Ford KA
1.2
“A Ford KA from 2010 with petrol-engine. Standard equipped Newly inspected and do not need to be inspected until July next year.”
Växellåda oljeläckage
Bromsskivor fram rostskadade, bör bytas
AC ur funktion, Elhiss vänster fram missljud, Avgassystem skadat, Slitna knappar till radio, Varnar för lampfel
Stenskott vindruta utanför synfält, Fåtal rostangrepp, Bilen är delvis omlackerad, Flertal stenskott, dörruppslag, repor och lackskador och bucklor
Invändigt några repor, fläckar och märken, Trasiga inredningsdetaljer.Insynsskydd medföljer
6 mm
6 mm
6 mm
6 mm
Eluppvärmd vindruta
Vindruta med (nästan) osynliga värmeslingor som snabbt avlägsnar is eller imma
7218169