Volkswagen Passat
1.8 TSI Variant
āA Volkswagen Passat from 2009 with petrol-engine. Equipped with among other towbar.ā
Mindre oljelƤckage, ej lokaliserat
StrƄlkastarglas hƶger ner mattat
Flertal lackskador, bucklor, stenskott, dƶrruppslag och repor, Hƶger bakljus, smƄsprickor, VƤnster bakljus, smƄsprickor
InvƤndigt flertal repor, flƤckar och mƤrken
7 mm
8 mm
7 mm
8 mm
AUX-ingƄng
Elektronisk fƶnsterhiss fram
Elektroniskt stƤllbara sidospeglar
FarthƄllare
FjƤrrlƄs
Mƶjliggƶr att du pƄ distans kan lƄsa och lƄsa upp bilen
KlimatanlƤggning
MotorvƤrmare
Automatiska vindrutetorkare, sensorer som reagerar pƄ vatten
StolsvƤrme fram
Olika nivƄer av vƤrme i stolarna fram som stƤlls in via en knapp
Mƶjlighet att koppla till och frƄn airbagen pƄ passagerarsidan
Luftkonditionering utan mƶjlighet till automatisk temperaturinstƤllning
7218217