Ford Fiesta
1.0T EcoBoost 5dr, Titanium
āA Ford Fiesta from 2014 with automatic and petrol-engine. Standard equippedā
Fungerar utmƤrkt maskinellt
Dammskydd till stƶtdƤmpare skadad hƶger fram, Hjulvibrationer, Nya vinterdƤck, Textilmattor medfƶljer
Stenskott vindruta i synfƤlt, FƄtal lackskador, stenskott, dƶrruppslag och repor, PlastkƄpa under motor saknas, Skrapade fƤlgar till extradƤck
FƄtal mƤrken, repor och flƤckar bagageutrymme , InvƤndigt fƄtal repor, flƤckar och mƤrken, Insynsskydd medfƶljer ej
8 mm
8 mm
8 mm
8 mm
9 mm
9 mm
9 mm
9 mm
Equipment packages: Titanium
Elektronisk fƶnsterhiss fram
EluppvƤrmd vindruta
Vindruta med (nƤstan) osynliga vƤrmeslingor som snabbt avlƤgsnar is eller imma
StolsvƤrme fram
Olika nivƄer av vƤrme i stolarna fram som stƤlls in via en knapp
Mƶjlighet att koppla till och frƄn airbagen pƄ passagerarsidan
AUX-ingƄng
Elektroniskt stƤllbara sidospeglar
FjƤrrlƄs
Mƶjliggƶr att du pƄ distans kan lƄsa och lƄsa upp bilen
KlimatanlƤggning
Automatiska vindrutetorkare, sensorer som reagerar pƄ vatten
USB-ingƄng
Xenonljus Ƥndrar fƤrg frƄn blƄtt till vitt dƄ lampan Ƥr kall
7221188