Ford Fiesta
1.25 5dr
“A Ford Fiesta from 2012 with petrol-engine. Standard equipped”
Oljeläckage, Hugger, rycker vid gaspådrag
Knapp till bagageluckan fungerar ej, måste använda bilnyckeln
Stenskott vindruta utanför synfält, Några stenskott, dörruppslag, repor och lackskador, Skyddslock för nummerplåts belysningen är borta, Fälgar på bilen kantstötta
Invändigt några repor, fläckar och märken
6 mm
7 mm
6 mm
7 mm
6 mm
7 mm
6 mm
7 mm
7217712