BMW 5-serien
520d Touring, F11, Comfort
“BMW 5-serien with a strong diesel-engine with 184hp. Equipped with for instance towbar. The car does not need to be inspected until August next year.”
Strålkastare höger kondens
Flertal stenskott motorhuv, Stenskott vindruta i och utanför synfält, Flertal stenskott, dörruppslag och repor, Fåtal lackskador och bucklor, Fälgar på bilen kantstötta
Invändigt fåtal repor, fläckar och märken
6 mm
5 mm
6 mm
5 mm
3 mm
5 mm
4 mm
5 mm
Equipment packages: Comfort
Infällbar dragkrok
Teleservices
Stöldlarm
7218913