Volkswagen UP!
1.0 5dr CNG
“A Volkswagen UP! from 2014 with biogas-engine. Standard equipped”
Dimljus vänster fram spricka
Flertal bucklor/dörruppslag, Fåtal lackskador, Fåtal stenskott och repor, Förardörr missljud, Huvstag skadat, Skrapade fälgar till extradäck
Invändigt några repor, fläckar och märken
4 mm
7 mm
6 mm
7 mm
6 mm
6 mm
6 mm
6 mm
Ekologiczny samochód
Samochód jest samochodem ekologicznym
7221240