Volkswagen Caravelle
T6 2.0 TDI BMT
“A Volkswagen Transporter from 2019 with diesel-engine. Standard equipped Newly inspected and do not need to be inspected until September next year.”
Bromsskivor bak är slitna, behöver bytas
Däcktrycksövervakningslampa lyser
Stenskott vindruta utanför synfält, Flertal stenskott, dörruppslag, repor och lackskador, Fåtal rostangrepp, Spår efter tidigare dekor
Klädsel smutsig, fram, Lastutrymme, flertal skav, fläckar och bucklor, Invändigt flertal repor, fläckar och märken, Innertak, smutsigt.Insynsskydd medföljer ej
7 mm
7 mm
7 mm
8 mm
4 mm
4 mm
4 mm
4 mm
7220169