T30 2.0 TDI
“Volkswagen Transporter with a strong diesel-engine with 179hp. Equipped with among other fuel heater and towbar.”
Oljeläckage, mindre, ej lokaliserat
Vibrationer vid inbromsning på grund av skeva bromsskivor
Spricka vindruta utanför synfält, Ac fungerar men kyler dåligt, Glödstiftslampan blinkar
Lackskada på stötfångare fram, Flertal stenskott motorhuv, Lackskada motorhuv, Stenskott vindruta i synfält, Mindre repa framdörr vänster, Repa vänster bakskärm, Repa vänster bakdörr, Ytrost vänster bakdörr, Dålig linjepassning på stötfångare bak, Lackskada stötfångare bak, Karosskada höger bakskärm, Lackskada höger bakskärm, Karosskada höger bakdörr, Lackskada höger bakdörr, Mindre buckla höger bakdörr, Mindre buckla höger framdörr, Mindre repa höger framdörr, Blinkers på höger framskärm sprickor i plast, Bucklor baklucka, Lackskada baklucka, Ytrost baklucka, mindre buckla baklucka, repa baklucka, Flertal stenskott, dörruppslag och repor, Flertal lackskador, Bilen har polerbara tvättrepor, Flertal repor, Flertal bucklor/dörruppslag, Fälgar på bilen kantstötta
Repiga inredningsdetaljer bagageutrymme, Inredningsdetalj, trasig, Ratten är sliten, Dörrpanel höger fram skada, Klädsel smutsig fram, Klädsel ytligt Slitage fram höger, Klädsel sliten fram vänster, Klädsel skadad fram vänster
5 mm
5 mm
5 mm
5 mm
7207747