Volkswagen Golf
VI 1.4 TSI Plus
Växellåda servad 7/12-23, Två spiralfjädrar och fjäderbenslager bytta 7/3-24
Mindre repa tak, Flertal rostangrepp, Fåtal lackskador, Flertal stenskott, dörruppslag och repor, Kondens i vänster bakljus, Lackskada på fälg till extradäck
Invändigt några repor, fläckar och märken
4 mm
6 mm
4 mm
6 mm
7 mm
7 mm
7 mm
7 mm
7216952