Volkswagen Crafter
35 2.0 TDI Skåp, Frys/kylbil
“Volkswagen Crafter with a strong diesel-engine with 177hp. Equipped with for instance fuel heater and towbar.”
Motorlampan lyser. Missljud vid körning
ABS-lampan lyser
Nyckel/ar. skadad. Drivknutsdamask fastsättning lös höger fram, Elinfällbara spegel vänster kärvar, Antisladdlampan lyser. Start/Stop ur funktion
Flertal stenskott, dörruppslag och repor, Fåtal lackskador, Fåtal rostangrepp, Kaross, några spruckna/skadade plastdetaljer
Invändigt fåtal repor, fläckar och märken
2 mm
7 mm
2 mm
7 mm
Pakiety wyposażenia: Frys/kylbil
Frys/Kylaggregat
7223070