Volkswagen Crafter
35 2.0 TDI Volymskåp, Bakgavellyft
“A Volkswagen Crafter from 2016 with diesel-engine. Standard equipped”
Fjärrlås, ena nyckelns fjärrlås ur funktion. Servicelampa lyser. Spricka vindruta i synfält. Lampa på tak trasig
Flertal lackskador, Fåtal bucklor/dörruppslag
Invändigt några repor, fläckar och märken. Spår av pälsdjur, päls/lukt
8 mm
8 mm
8 mm
8 mm
5 mm
6 mm
5 mm
6 mm
Pakiety wyposażenia: Bakgavellyft
7225363