Volkswagen Caddy
2.0 TDI Skåp, Verkstadsinredning
“A Volkswagen Caddy from 2016 with diesel-engine. Equipped with for instance fuel heater. Newly inspected and do not need to be inspected until September next year.”
OljeläckageKondensor skadad
Service inom kort
Fåtal stenskott, dörruppslag och repor, Fåtal lackskador, Spår efter tidigare dekor, Kaross, några spruckna/skadade plastdetaljer, 1st däck på bil, punktering
Invändigt fåtal repor, fläckar och märken
6 mm
5 mm
5 mm
4 mm
3 mm
4 mm
4 mm
3 mm
Pakiety wyposażenia: Verkstadsinredning
7217894