Volvo V70
II T4, Kinetic
“Volvo V70 with a strong petrol-engine with 179hp. Equipped with for instance fuel heater.”
Bromsbelägg fram, slitna, Bromsskivor bak är slitna, behöver bytas
Missljud hjullager Bak
Flertal lackskador, Flertal stenskott, dörruppslag och repor, Fåtal rostangrepp, Bilen är delvis omlackerad, höger bak skärm dåligt omlackerad vågig i plåt, 2 däck mönsterdjup för litet
Invändigt några repor, fläckar och märken
3 mm
4 mm
4 mm
3 mm
2 mm
1 mm
2 mm
1 mm
Pakiety wyposażenia: Kinetic
Sätesvärme bak
Elektroniskt uppvärmt baksäte
7215519