Volvo V70
2.4D
“A Volvo V70 from 2005 with diesel-engine. Equipped with for instance towbar. The car does not need to be inspected until July next year.”
Oljeläckage, mindre, ej lokaliserat
Nyckel/ar, skadad, Ratt står snett.Finns info om kamrem: Ja Några dioder är trasiga till klimatanläggningen
Fåtal lackskador, Flertal rostangrepp, Några stenskott, dörruppslag och repor, Plastkåpa under motor saknas, Vredet går trögt att snurra på
Invändigt några repor, fläckar och märken, Klädsel smutsig bak, Klädsel skadad bak, Ratten är sliten, Klädsel skadad fram vänster
5 mm
5 mm
5 mm
5 mm
7218214