Volvo V60
D2, Kinetic
“A Volvo V60 from 2013 with diesel-engine. Equipped with among other towbar.”
Servicelampa lyser
Missljud/kärvar vid öppning/stängning vänster framdörr, Fåtal lackskador, stenskott, dörruppslag och repor, Fälgar på bilen kantstötta
Invändigt några repor, fläckar och märken, Klädsel smutsig bak, Ratten är sliten
5 mm
5 mm
4 mm
5 mm
6 mm
6 mm
6 mm
5 mm
Pakiety wyposażenia: Kinetic
7218699