Volvo V50
D5, R-Design
“Volvo V50 with a strong diesel-engine with 179hp. Equipped with for instance towbar.”
Resultatet på besiktningen: 2 Underkänd med föreläggande att ombesiktning krävs Brister: 2 SPINDELLED (5.3.4) HÖGER GLAPP Anmärkningar: 2 X EXTRA STOPPLYKTA (4.3) UR FUNKTION 2 X TORKARBLAD (3.4) SKADAT
Glapp spindelled höger fram, Elhiss höger fram, kärvar, Servicelampa lyser, Varnar för lampfel, Övre bromsljus, ur funktion, Torkararm bak ligger ur position, Missljud hjullager Fram, Torkarblad utslitna fram, Styrservo missljud, Dimljus bak ur funktion, Strålkastarglas slitna, Baklucka gasdämpare slut
Emblem fram, skadat, Stenskott vindruta utanför synfält, Små sprickor i blinkersglas på vänster sida, Missljud/kärvar vid öppning/stängning vänster framdörr, Dålig linjepassning på stötfångare bak, Karosskada stötfångare fram, Flertal rostangrepp, lackskador, stenskott, dörruppslag, bucklor och repor
Invändigt flertal repor, fläckar och märken, Några fläckar, bucklor och skav i lastutrymme, Klädsel ytligt slitage bak, Bagageutrymme, klädsel skadad, Klädsel ytligt Slitage fram höger, Klädsel sliten fram vänster, Insynsskydd medföljer ej Bälteslås förarplats kärvar till och från
4 mm
5 mm
4 mm
7 mm
7 mm
8 mm
7 mm
8 mm
Pakiety wyposażenia: R-Design
7218095