Volvo V50
1.6D DRIVe
“A Volvo V50 from 2010 with diesel-engine. Standard equipped Newly inspected and do not need to be inspected until August next year.”
Flertal rostangrepp och lackskador, Fåtal bucklor/dörruppslag, Kaross, några spruckna/skadade plastdetaljer, Höger bakljus, småsprickor
Invändigt några repor, fläckar och märken, 1st golvmatta saknas, Förarstol skada i sittdyna
6 mm
6 mm
6 mm
6 mm
5 mm
5 mm
5 mm
6 mm
7215089