Volvo V40
T2, Kinetic
“A Volvo V40 hatchback from 2016 with petrol-engine. Standard equipped”
Ytrost tak, Flertal stenskott, bucklor/dörruppslag och repor, Fälgar på bilen kantstötta
Repiga inredningsdetaljer bagageutrymme
6 mm
6 mm
6 mm
6 mm
5 mm
7 mm
6 mm
6 mm
Pakiety wyposażenia: Kinetic
Sätesvärme bak
Elektroniskt uppvärmt baksäte
7217656