Toyota Yaris
1.3 5dr
“A Toyota Yaris hatchback from 2008 with petrol-engine. Standard equipped”
Ojämn tomgång. Kopplingspedal känns svampig, inget funktionsfel
Missljud vid inbromsning. Bromsskivor fram är slitna, behöver bytas
Takantenn skadad. Provisorisk batterispännare. Nyckel saknar knapp. Täcklock till vindrutetorkare saknas. Plåtfälg skadad höger fram
Några lackskador, stenskott, dörruppslag och repor. Fåtal rostangrepp, Buckla höger bakskärm. Ingrodd smuts i lacken. Vänster bakdörr dålig omlackerad vågig i plåten
Invändigt fåtal repor, fläckar och märken
7 mm
7 mm
7 mm
7 mm
5 mm
5 mm
5 mm
5 mm
7228311