Toyota Verso
1.6 D-4D DPF, Edition 50
“A Toyota Verso from 2015 with diesel-engine. Equipped with among other rear camera and towbar. The car does not need to be inspected until July next year.”
Mindre oljeläckage
Bromsskivor bak rostskadade, bör bytas, Handbroms tar högt upp
Halvljus höger ur funktion, Backkamera visar dålig bild, Torkarblad bak utslitet, Hjulvibrationer, Bältes lampan blinkar konstant även om man har på bälte
Fåtal lackskador, Några stenskott, dörruppslag och repor
Invändigt flertal repor, fläckar och märken, Inredningsdetalj skadad
6 mm
6 mm
6 mm
6 mm
6 mm
8 mm
7 mm
8 mm
Pakiety wyposażenia: Edition 50
7221165