Toyota Proace
1.6
“A Toyota Proace from 2018 with diesel-engine. Equipped with for instance fuel heater. Newly inspected and do not need to be inspected until August next year.”
Bränslevärmare med fjärrstyrning, varningslampa lyser, Kupéfläkt, missljud
Spår efter tidigare dekor, Flertal stenskott, dörruppslag och repor, Flertal bucklor/dörruppslag
4 mm
5 mm
4 mm
5 mm
6 mm
7 mm
7 mm
6 mm
7218713