Toyota Prius
1.5 Hybrid
“A Toyota Prius from 2009 with automatic and petrol/electric-engine. Standard equipped Newly inspected and do not need to be inspected until August next year.”
Bromsskivor fram rostskadade, bör bytas
Flertal lackskador, bucklor, stenskott och repor, Flertal rostangrepp, Fälgar på bilen kantstötta
Invändigt några repor, fläckar och märken, Dålig lukt i bilen.Insynsskydd medföljer ej
3 mm
3 mm
3 mm
3 mm
1 mm
1 mm
2 mm
1 mm
7216535