Toyota Aygo
1.0 VVT-i 5dr 68hk, MultiMode Bluetooth
“A Toyota Aygo from 2012 with automatic and petrol-engine. Standard equipped Newly inspected and do not need to be inspected until July next year.”
Mindre oljefukt, Missljud rem, Låter lite om Drivknuten vid fullsatt utslag vid körning
Fjärrlåset osäker funktion
Flertal stenskott, dörruppslag och lackskador, Fälgar på bilen kantstötta
Invändigt flertal repor, fläckar och märken
3 mm
3 mm
3 mm
3 mm
14" Aluminium rim
Kup opony zimowe
Oferujemy nowe i używane opony zimowe w korzystnych cenach. Nasze centrum obsługi klienta pomoże Ci, gdy sfinalizujesz zakup!
Pakiety wyposażenia: MultiMode Bluetooth
Rattväxel/paddlar
Knappar, placerade på ratten, för manuell växling vid automatlåda
7211101