Toyota Auris
1.8 HSD Touring Sports, Active
Rost på bromsskivor bak som inte påverkar bromsverkan
Mindre buckla motorhuv, Fåtal stenskott, dörruppslag och repor, Fåtal lackskador
Invändigt några repor, fläckar och märken, Några fläckar, bucklor och skav i lastutrymme, Repa på ratt Insynsskydd medföljer
6 mm
7 mm
6 mm
7 mm
5 mm
7 mm
5 mm
6 mm
Pakiety wyposażenia: Active
7216282