Toyota Auris
1.8 HSD 5dr, Executive
“A Toyota Auris from 2013 with automatic and petrol/electric-engine. Equipped with for instance rear camera and keyless start-system.”
Fjärrlås, ena nyckelns fjärrlås ur funktion
Flertal bucklor och repor, Fåtal lackskador, Fälgar på bilen kantstötta
Invändigt några repor, fläckar och märken
3 mm
3 mm
6 mm
4 mm
3 mm
4 mm
3 mm
4 mm
Pakiety wyposażenia: Executive
7221260