Suzuki S-Cross
1.6 4x4
“A Suzuki S-Cross from 2014 with petrol-engine. Well equipped with, among other things, rear camera, keyless start-system and four-wheel drive. The car does not need to be inspected until June next year.”
Vindruta sliten, bristfällig fastsättning stötfångare bak, Karosskada höger bakdörr, Karossskada höger framdörr, Vänster bakljus, småsprickor, Flertal stenskott och repor, Fåtal rostangrepp, bucklor, lackskador, Fälgar på bilen kantstötta
Invändigt fåtal repor, fläckar och märken, Klädsel smutsig bak
5 mm
5 mm
5 mm
5 mm
4 mm
5 mm
4 mm
5 mm
Nyckelfri upplåsning av dörrar
7219320