Skoda Octavia Scout
Octavia Scout II 2.0 TDI 4X4
“A Skoda Octavia Scout from 2013 with diesel-engine. Well equipped with, among other things, fuel heater, towbar and four-wheel drive. Newly inspected and do not need to be inspected until October next year.”
Flertal stenskott, lackskador och repor, Fåtal bucklor/dörruppslag, Spår efter tidigare dekor, Vänster sidospegel blinkersglaset trasigt, Bakljus sprickor
Invändigt flertal repor, fläckar och märken, Sliten inredning, Spår av tidigare utrustning
3 mm
3 mm
3 mm
3 mm
Sätesvärme bak
Elektroniskt uppvärmt baksäte
7220381