Skoda Fabia
1.2 TSI, Komfortpaket
“A Skoda Fabia from 2017 with petrol-engine. Equipped with among other keyless start-system.”
Nya bromsskivor och belägg fram
Fjärrlås, ena nyckelns fjärrlås ur funktion, Sliten kondensator
Fåtal lackskador, stenskott, dörruppslag och repor, Fåtal lackskador, Lackskada på fälg
Invändigt några repor, fläckar och märken
7 mm
8 mm
7 mm
8 mm
6 mm
8 mm
6 mm
8 mm
Pakiety wyposażenia: Komfortpaket
Komfortpaket Media Plus
7217940