Renault Mégane
1.6 16V Kombi, Athentique
“A Renault Mégane from 2003 with petrol-engine. Standard equipped Newly inspected and do not need to be inspected until August next year.”
Mindre oljeläckage, Motorkuddar dåliga
Bromsskivor fram rostskadade, bör bytas, ABS-ringar fram avrostade men ABS fungerade ännu
Strålkastarspolning ur funktion, Ena skyltbelysningen ur funktion
Flertal rostangrepp, Karosskada vänster sidospegel, Lackskada vänster bakdörr, Flertal repor och lackskador, Baklucka bristfällig fastsättning, Väldigt matt i lacken
Insynsskydd medföljer ej
5 mm
5 mm
5 mm
6 mm
7 mm
8 mm
7 mm
8 mm
Pakiety wyposażenia: Athentique
LASTSKYDD_LASTNAT_DESCRIPTION
7217214