Renault Mégane
1.5 dCi Sport Tourer
“A Renault Mégane from 2017 with diesel-engine. Richly equipped with, among other things, GPS, keyless start-system and towbar.”
Rost på bromsskivor som inte påverkar bromsverkan
Lås vänster bak, defekt, Strålkastarglas höger, slitet, Strålkastarglas vänster, slitet
Stenskott vindruta utanför synfält, Bilen är delvis omlackerad, nyansskillnad syns, Bilen har några lackskador, stenskott, dörruppslag, bucklor och repor, Bilen är folierad
Insynsskydd medföljer ej
6 mm
7 mm
6 mm
8 mm
8 mm
4 mm
8 mm
4 mm
7220195