Renault Master
2.3 dCi Volymskåp FAP 2WD, Lyft
“A from 2017 with diesel-engine. Equipped with for instance rear camera.”
Kraftigt missljud på femmans och sexans växel
Vibrerar vid inbromsning, Rost på bromsskivor fram som inte påverkar bromsverkan, Bromsskivor bak rostskadade, bör bytas
Bilen är trögstyrd
Blinkersglas höger trasigt, Stenskott vindruta utanför synfält, Flertal repor, Spår efter tidigare dekor, Bilen är matt i lacken, Flertal bucklor/dörruppslag, Kaross, några spruckna/skadade plastdetaljer
Repiga inredningsdetaljer, Invändigt några repor, fläckar och märken, Smutsiga säten
4 mm
3 mm
4 mm
3 mm
Pakiety wyposażenia: Lyft
Eldriven baklucka
Baklucka som öppnas/stängs elektroniskt.
7218120